500 Kč za 45 minut:
pomozte nám změnit internet k lepšímu.

Zaregistrujte se do naší databáze, vyplňte základní informace o sobě a můžete být vybráni k testování!

Tester
Chci se registrovat zdarma

Nezabere to více jak 5 minut.

O co tu jde?

Pro uživatelské testování webů rozvíjíme databázi vhodných testerů. Vaše úloha je jednoduchá a současně velmi důležitá. Sednete si s naším odborníkem k počítači, za necelou hodinu si pod bedlivým dozorem vyzkoušíte, jak se vám testovaný web používá, a my si vaše postřehy zaznamenáme. Poté dostanete zaslouženou odměnu, my se postaráme o zlepšení webové stránky a svět bude zas o něco hezčím místem :-)

Testování je vhodné pro každého

hledáme:

  • studenty,
  • manuálně pracující,
  • manažery,
  • podnikatele,
  • nezaměstnané,
  • důchodce
  • ...

Stručně řečeno: Hledáme Vás!

Často kladené dotazy aneb...

Zobrazit / Skrýt
Kdy a jakou formou dostanu odměnu?

Odměnu obdržíte ihned po testování v hotovosti. Pokud si budete přát, můžeme vám ji poslat bankovním převodem.

Zobrazit / Skrýt
Jak vlastně celé sezení probíhá?

Po seznámení s webem dostanete postupně několik úkolů a bude na vás, jak se s nimi vypořádáte. Náš odborník vás celou dobu povede, bude se vás ptát na vaše okamžité pocity z webu a naslouchat vašim postřehům.

Zobrazit / Skrýt
Co když něco pokazím?

Netestujeme vás, ale webovou stránku. Nemusíte se bát, že odpovíte špatně nebo něco pokazíte. Jakékoliv zaváhání je pro nás naopak velmi přínosné, protože ukazuje na slabá místa webu, která je třeba zlepšit.

Zobrazit / Skrýt
Co všechno se při sezení zaznamenává a jak?

Speciální software pořizuje záznam počítačové obrazovky, zachycuje každé kliknutí myši a použití klávesnice. K tomu ukládáme paralelně zvukový záznam vaší komunikace s odborníkem. Pomocí webové kamery se také pořizuje videozáznam vašeho obličeje, který bude později přiložen k záznamu obrazovky v malém okénku. 

Před zahájením testování vás seznámíme s tím, jak záznam probíhá, jak se bude uchovávat a kdo k němu bude mít přístup. Bez vašeho souhlasu a potvrzujícího podpisu testování nezahájíme.

Zobrazit / Skrýt
Kdo má k vzniklému videozáznamu přístup?

Kromě vybraných zaměstnanců naší společnosti jej může shlédnout pouze majitel testovaného webu. Bez vašeho jasně uděleného souhlasu získaný záznam nesmíme ani my, ani majitel webu jakkoliv dále šířit.

Zobrazit / Skrýt
Jak naložíte s mými osobními údaji?

Osobní údaje zůstávají u nás v chráněné a šifrované databázi. Kromě společnosti Kurzor k nim nikdo nemá přístup. Ani majitel testovaného webu nezná vaše nacionále. Využíváme všechny indicie, které o sobě zadáte, ke zlepšení výběru respondentů pro zadaný úkol. Tím se výrazně posouvá kvalita nabízené služby, což v konečném důsledku znamená více příležitostí pro vás.

Zobrazit / Skrýt
Kde vlastně sezení probíhají?

Sezení mohou probíhat kdekoliv, pokud to konkrétní situace nevylučuje.Stačí, aby na místě byla možnost internetového připojení Wi-Fi nebo pevný přístupový bod pro kabelový internet, s rychlostí dostatečnou k plynulému prohlížení webu. Pokud vás vybereme, na místě testování se v předstihu domluvíme. Bude-li sraz v kavárně nebo v naší centrále v Brně, máte u nás kávu :-)

Zobrazit / Skrýt
Jak mě budete po registraci dále kontaktovat?

V případě, že vás vybereme, domluvíme termín telefonicky – a to v pracovních dnech a hodinách, které si vyznačíte při registraci. Jednou za čas také obdržíte email s upřesňujícím dotazem ke zlepšení naší databáze. Stačí jen zakliknout možnost dle vašeho výběru, víc času to opravdu nezabere. Vaše šance na výběr pro příští testování se tím podstatně zvýší.

Chci se stát testerem, jaký je další krok?

Stačí se zaregistrovat vyplněním dotazníku.
Budeme vás kontaktovat, jakmile budeme mít vhodnou zakázku.

Registrovat

 

Nejste ještě  rozhodnuti?

Proč vlastně testujeme?
Jak vypadají výsledky jednoho testování?
Co jsme už zlepšili?

Přečtěte si více o uživatelském testování v části určené pro zákazníky.