Reference

Podívejte se na video a přečtěte si, co o testování říkají naši klienti.

Uživatelské testování jsem napřed zkoušel sám na rodině a kamarádech. Po těchto zkušenostech jsem postupem času došel k přesvědčení, že nelze jakkoliv hodnotit funkčnost vlastních stránek. Testujem.cz se mi líbilo jednáním i nabídkou a zcela splnilo má očekávání - dostali jsme naprosto konkrétní doporučení co na stránkách změnit a upravit.

Po první zkušenosti s testováním původního webu jsme tuto službu využili i po redesignu na novém. Testování bych doporučil každému, kdo má webové stránky, díky kterým získává zákazníky.

Petr Seidl, živnostník roku 2012Optik do domu

Z výsledků testování jsem měl na první pohled pocit dobře odvedené práce. Mysleli jsme si, že uživatelskému chování našich klientům dokonale rozumíme, ale výsledky testování nám opravdu otevřely oči. Získali jsme velmi cenný materiál pro plánovanou úpravu naší marketingové komunikace.

Ing. Petr BenešovskýOnebit

Výsledky uživatelského testování mi poskytly přínosný pohled na vlastní web, následný redesign je kvalitně odvednou prací. Úpravy a rozšíření intranetu pro mne znamenají především vítané usnadnění administrativy, které je funkční a mohu se na něj spolehnout.

Petr BajerEurocompanies

Kontaktujte nás


Petr Gogolín

tel.: +420 776 346 943

e-mail: gogolin@kurzor.net

Na základě uvedených údajů Vás budu kontaktovat a probereme vhodný postup práce vzhledem ke stavu Vašich webových stránek.

Mám zájem o testování
* - povinný údaj